Partner Project БИ

Киев, Киевская область

Самокат Extreme motion дитячий 2 в 1 сірий (SC822/1)

Самокат Extreme motion дитячий 2 в 1 сірий (SC822/1)
Цена: 6 199 UAH

Дитячий самокат 2 в 1- це ідеальний компаньйон для безтурботної поїздки по парку чи подвір'ю, завдяки своїй легкій, але водночас надійній конструкції. Особливо завдяки такому оригінальному, сучасному та ергономічному дизайну.
Комплектація:

всі необхідні деталі; інструменти для збірки самокату; інструкція по збиранню на українській мові.

Інтерактив:

під час їзди на самокаті, колеса мають ефект мерехтіння різнокольорових вогників завдяки LED підсвічуванню; світловий ефект – знизу корпус самокату світиться, що робить катання ще цікавішим; перемикач режимів – вмикає світло та звук; звуковий ефект – присутня приємна мелодія.

Характеристики:

багатофункціональний самокат який має безліч доповнень які можна легко встановити або зняти; захисний обідок – виконаний із якісного шкірозама; дві підставки для ніг – забезпечують комфорт дитини; кошик спереду та підстаканник позаду – для зручності на прогулянці; тканинний козирок – захищає від сонця; блокування коліс – для додаткової безпеки; на самокат можна прикріпити сидушку, яку можна регулювати за висотою; надійне ножне гальмо заднього колеса; максимальне навантаження на самокаті 50 кг. колеса: розмір передніх коліс 110 х 45 мм, задніх 75 х 45 з підшипниками ABEC-7, які виконані із поліуретану; самокат оснащений нековзаючою поверхнею, для впевненої стійки під час їзди; у моделі є регульована висота керма, що дозволяє виставити зручне положення для дитини; присутній складений механізм.

Живлення: 3 батарейки типу АА (не входять в комплект).
Розміри:

Довжина та ширина самокату: 60 х 32 см. Розмір деки: 42 х 14 см. Ширина керма: 27 см. Розмір обідка: 32 х 34 см. Регулювання висоти стійки керма: від 70 до 75 см. Розмір самокату у складеному стані: 64 х 32 х 14 см.

Другие объявления автора