Розчин для чищення вух котів Virbac EpiOtic 125 мл - cts

Розчин Virbac для очищення вух котів

Високоефективний засіб для очищення вух.

Епі-отік рекомендується для очищення вух у собак та котів та при застосуванні специфічного антибіотичного лікування вух.

Склад:

Саліцилова кислота, PCMX, EDTA, моносахариди (рамноза, галактоза та манноза), докузат натрію та неіонна поверхнево-активна речовина рН 7.

Саліцилова кислота сприяє видаленню клітинного матеріалу та надлишку воску, а також сприяє підсушуванню слухового проходу.
PCMX у поєднанні з EDTA допомагає відновити мікробний баланс у слуховому каналі, тоді як наявність у складі моносахаридів має заспокійливий ефект, а також обмежує зв'язування бактерій із поверхнею шкіри.

Вказівки щодо використання:

Повернути білу верхівку розпилювача і видавити необхідну кількість рідини, щоб заповнити слуховий канал. Обережно помасажуйте основу вуха і витріть рідиною, що витікає серветкою. Не використовуйте ватяні палички! Як і всі засоби для чищення вух, цей продукт не слід застосовувати у разі розриву барабанної перетинки.

Форма випуску:

Пластиковий флакон 125 мл.
  • Киев

Другие объявления автора